Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd.

Örnek Ücretsiz!

22 yılı aşkın bir süredir taş işindeyiz

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı
Ana Pazar: Orta Doğu, Afrika, Dünya çapında
Markalar: GZ Kardeşler Taşı ®
No. Çalışanları: 11~50
Yıllık satış: 50000-100000
Yıl kurulan: 1997
İhracat p.c: 70% - 80%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
Kardeşler Taş Fabrikası 1997 yılında kurulmuştur. Biz 22 yıldır taş iş olmuştur, granit, mermer, oniks, Kumtaşı, Yeşim ile hem iç hem de dış pazarlarda hizmet veren ve döşeme, fayans, tezgahı, lavabo baisn, çeşme uzmanlaşmış , sütun ve çizgiler vb.

Fabrikamız taş ürünleri üretmekte ve ihraç etmektedir. Biz her zaman "En İyi Kalite ve En İyi Fiyat" ilkesine sadık. Yukarıda belirtilen ürünlerin tasarımı, üretimi ve ihracatı konusunda 22 yıllık deneyime sahip tasarımcılarımız ve çalışanlarımız profesyonel ve beceriklidir. Hem Doğu hem de Batı'nın sanatsal tarzına aşinadırlar. Zaten ithalatçılar, distribütörler, inşaat müteahhitleri ile uzun vadeli iş ilişkileri kurmak var. Ürünlerimiz Avrupa ihraç var, İngiltere, Fransa, İran, Libya, Arap, Alman, Hindistan, vb. Ürünlerimiz kazandı müşterilerin güven ve övgü. Şirket işi sürekli genişlemektedir. Biz içtenlikle bizi ziyaret etmek ve bizimle işbirliği arkadaşlar edilir.

Geçmiş
Kardeşler Taş Fabrikası 1997 yılında kurulmuştur. Biz 22 yıldır taş iş olmuştur, granit, mermer, oniks, Kumtaşı, Yeşim ile hem iç hem de dış pazarlarda hizmet veren ve döşeme, fayans, tezgahı, lavabo baisn, çeşme uzmanlaşmış , sütun ve çizgiler vb.

Hizmet
★ Maliyet Tahmini

Bize ihtiyaçlarınızı söylerseniz (istediğiniz taş, miktar, boyut vb.), 24 saat içinde sizin için bir maliyet ve zamanlama tahmini yapacağız.

★ Ücretsiz Örnekler

Biz ücretsiz numune sağlamak, ancak posta ekstra.

Çoklu Ürünler:
Ürünlerimiz çeşitli çoklu, dahil Granit ve Mermer ve Kuvars Tezgahı , Vanity tops , mutfak ve Banyo Tezgah üstü, büyük Döşeme, Proje Cut-Boyutuna, kiremit, taş Lavabo ve Havzası, şömine, mozaik, kaldırım Taşı ve Merdiven, sütun , Heykel, çeşme, peyzaj öğeleri ..., vb.

Kalite Kontrol
Tüm ürünlerin kalitesi kesinlikle bizim kontrolümüz altındadır, bu yüzden size sunduğumuz şeyin üstün ve kaliteli bir ürün olduğundan emin olabiliriz. Üretimin başlangıcından bitmiş ürünlerin muayenesine kadar hepimiz, hataları önlemek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Özel Tasarım
İhtiyacınız olan özel özellikleri bulamadıysanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Gereksinimlerinize göre istediğiniz ürünü yapabiliriz. Çabalarımız ve müşterilerimizin desteği her zaman müşteriler ve bizimle arasındaki kazan-kazan işini yapar, bu her ikisini de daha da ileriye götürür.

Biz içtenlikle bize ulaşmak için yeni potansiyel müşteriler edilir, biz sadece rekabetçi fiyat ile gerekli kaliteye dayalı doğru malzemeleri tedarik değil, aynı zamanda yapıcı çözümler ile hızlı reaksiyon yoluyla size güzel hizmet sunmak.

Ekibimiz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin